Βραζιλία Βραζιλία Formula ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ «Μη με ξεχάσετε» > FREE BOARD

본문 바로가기
사이트 내 전체검색


회원로그인

FREE BOARD

Βραζιλία Βραζιλία Formula ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ «Μη με ξεχάσετε»

페이지 정보

작성자 Maurice Sheehy (45.♡.214.230) 작성일24-09-23 14:43 조회7회 댓글0건

본문

ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ Το είπε και το έκανε ο Μαρκ Γουέμπερ, ο οποίος κατάφερε να ελέγξει τα συναισθήματά του, αφού δεν φάνηκε να είναι συγκινημένος μετά την ολοκλήρωση του τελευταίου του γκραν πρι στο......
7D4B16F733107A86452415059B2BB1A9.jpg
«Μη με ξεχάσετε» ΜΕΣΙΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ Μαρκ Γουέμπερ: Απολαύστε την επόμενη σεζόν του πρωταθλήματος της Formula 1, ενοικιαση σπιτιου καλλιθεα βολος εγώ θα είμαι με την Porsche




Το είπε και το έκανε ο Μαρκ Γουέμπερ, ενοικιαση κατοικιασ αμπελοκηποι βολος ο οποίος κατάφερε να ελέγξει τα συναισθήματά του, ενοικιαση φοιτητικησ κατοικιασ βολος αφού δεν φάνηκε να είναι συγκινημένος μετά την ολοκλήρωση του τελευταίου του γκραν πρι στο πρωτάθλημα της Formula 1.



Ο Αυστραλός, ο οποίος ΒραζιλίαΒραζιλίας, δεν παρέλειψε να ευχαριστήσει όσους τον βοήθησαν για να φτάσει μέχρι εδώ, ενώ ζήτησε να μην τον ξεχάσουν στο επόμενο βήμα της καριέρας του, στο οποίο θα τρέχει για λογαριασμό της Porsche.



«Πολύ καλό τέλος για την καριέρα μου. Έδωσα μάχες με τους Νίκο και Φερνάντο με τους οποίους έχω τρέξει ενάντια πολλές φορές στο παρελθόν. Η ομάδα μου είπε να απολαύσω τους δύο τελευταίους αγώνες. Θέλω να ευχαριστήσω τους ανθρώπους στην Αυστραλία που με βοήθησαν ώστε να βρίσκομαι τώρα εδώ, ενοικιαση ακινητων βολος αλλά και όλους όσοι με βοήθησαν. Απολαύστε την επόμενη σεζόν του πρωταθλήματος της Formula 1, ενοικιαση γραφειων βολος κεντρο εγώ θα είμαι με την Porsche μη με ξεχάσετε».



O αυστραλός πιλότος μετά από το τέλος του αγώνα έβγαλε το κράνος του.







Πηγή: ΕλλάδαΕλλάδας: ενοικιαση σπιτιων βολος νεοσ κοσμοσ Ο Παναθηναϊκός κόντρα στον Εργοτέλη, ενοικιαση επαγγελματικου χωρου βολος κεντρο ο Ολυμπιακός ΕλλάδαΕλλάδας ο Παναθηναϊκός θα βρει τον Εργοτέλη, ενώ ο Ολυμπιακός το

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.


접속자집계

오늘
5,077
어제
5,937
최대
10,707
전체
429,809
그누보드5
회사소개 개인정보처리방침 서비스이용약관 Copyright © 소유하신 도메인. All rights reserved.
상단으로
모바일 버전으로 보기